Skip Navigation Links > Domů > Služby > Prodej vrtulníků Guimbal Cabri G2

Prodej vrtulníků Guimbal Cabri G2

Společnost LION Helicopters s.r.o. se v roce 2011 stala jediným autorizovaným prodejcem vrtulníků Guimbal Cabri G2 pro Českou republiku. Zajišťujeme veškeré služby spojené s koupí nových vrtulníků od pečlivé přejímky ve výrobním závodě, dopravu do ČR až po předání zákazníkovi. Běžně zajišťujeme i administrativní uvedení vrtulníku do provozu a zapsání do leteckého rejstříku. O celém procesu výroby a dodávky budete pravidelně informováni, a to včetně fotografií z výroby a záletu.

Společně s nákupem Vašeho vrtulníku je pochopitelně možné si v naší letecké škole udělat i pilotní licenci. Pokud již jste držitelem platného průkazu, nabízíme typové přeškolení na tento typ. V obou případech je možné výcvik absolvovat již na Vašem vrtulníku.

O technický stav Vašeho vrtulníku bude perfektně pečováno v našem smluvním servisním středisku, které má mnohaleté bohaté zkušenosti s podobnými typy vrtulníků a jeho mechanici jsou přeškoleni přímo ve výrobním závodě Helicopteres Guimbal v Les Milles.

Běžná dodací lhůta pro nové stroje je mezi 3 a 12 měsíci od podepsání smlouvy a složení zálohy 20% z celkové ceny. Vrtulníky jsou vyráběny přesně podle specifikace stanovené zákazníkem.

Další informace

Nevyčerpatelný zdroj informací naleznete na stránkách www.guimbal.cz, které jsou tomuto jedinečnému typu vrtulníku věnovány. Případně Vám rádi zodpovíme veškeré otázky, pokud nás kontaktujete - kontakty.

www.guimbal.cz - Web věnovaný vrtulníku Guimbal Cabri G2

Aktuality

Představení na Slovenském SIAFu 2016

Letos jsme prezentovali vrtulník Cabri G2 a činnost naší školy na leteckém dnu na slovenském Sliači.
27.8.2016

Otevření nové pobočky

Guimbal Cabri G2 je nyní dostupný i pro Slovenské zákazníky.
16.7.2016

Helicoptershow 2016

Naše společnost se účastnila již tradiční HelicopterShow na Královehradeckém letišti.
14.5.2016

Kontakt

Tel: +420 776 269 999
Mail: info@lion-helicopters.cz

Provozovna:
Budova č. 154
Letiště Hradec Králové

Další odkazy

Vrtulník Guimbal Cabri G2
Firemní akce vrtulníkem

www.guimbal.cz